БІБЛІОТЕКА

бібліотека, логотип, ганнинське,

ГАННИНСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА

“Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

В. Сухомлинський

Ганнинська сільська бібліотека заснована 4 жовтня 1969 року.

 

 Спочатку вона знаходилася в приміщенні старого клубу. Нею завідував Петро Лиходід. Пізніше бібліотеку очолила і систематизувала Фролова Валентина Степанівна. 

 

Перші інвентарні книги були писані чорнилом. Їх чисельність складала більше 3000 примірників

 

Згодом бібліотека переїхала в приміщення нового клубу. А ще пізніше — в приміщення школи

 

 

НАШІ БІБЛІОТЕКАРІ:

фролова валентина степанівна

Фролова Валентина Степанівна

Народилася в с. Вишняківське, Кіровоградського району. В 10-річному віці, разом з батьками, переїхала в Ганнинське. Тут зростала, закінчила місцеву школу, працювала в бібліотеці. Коли вийшла заміж, переїхала до м. Кропивницького. Але улюбленій справі не зрадила. Багато років очолювала районну бібліотеку.

ткаченко любов андріївна

Ткаченко Любов Андріївна

Завідувала Ганнинською сільською бібліотекою з 1971 по 1974 рік. Народилася і виросла у Ганнинському.
За час її роботи бібліотека працювала з школярами, проводила вечори, зустрічі з видатними людьми. Чисельність книг зросла до понад 5000 примірників.

нетребенко надія петрівна

Нетребенко Надія Петрівна

Завідувала Ганнинською сільською бібліотекою з 1974 по 2001 рік. За 27 років роботи — і злети були, і падіння. Жителі села дуже любили читати. Надія Петрівна створила пункти видачі літератури на фермі та бригаді. Завдяки цьому, люди могли читати свої улюблені книжки без відвідування бібліотеки. В бібліотеці проводилися тижні, присвячені таким темам як: театр, мистецтво, історія, література. За цей же час гарна і простора бібліотека переїхала в приміщення школи.

Чистякова Анна Володимирівна

Завідувала бібліотекою з 2001 по 2005 рік. Проживає в сусідньому селі Карлівка. Там же працювала в дитячому садочку. Також за сумісництвом підміняла деяких учителів у нашій школі.

Гавриленко Тетяна Іванівна

Завідувала сільською бібліотекою з 2005 по 31 січня 2019 року. Продовжила свою роботу навіть після закриття школи. За цей час бібліотека співпрацювала з владою, місцевими фермерами, школою, соціальною службою. В бібліотеці налічується понад 6000 примірників різноманітної літератури. Бібліотека активно долучалася до волонтерської діяльності і являлась місцем збору мешканцями допомоги бійцям АТО. Тут також проводились зустрічі до видатних дат, краєзнавча робота та інші заходи.

Стратієнко Анастасія

Очолила Ганнинську сільську бібліотеку з 1 лютого 2019 року.

 

Матеріал підготували: Гавриленко Т.І, Зозуля О.В, Торохтій І.О. 

 


2018-2020 © ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛЬНОТА СЕЛА".Сайт працює на платформі WordPress | Шаблон Bitcoinee