Коментар ГО «Спільнота села» щодо ефіру програми «Радіомайдан» від 16.12.2020

Ми, ГО «Спільнота села», маючи своїм основним завданням всебічний розвиток сіл Ганнинського і Дар’ївки, а особливо – захист законних прав та інтересів сільських жителів, повідомляємо, що після перегляду ефіру програми «Радіомайдан» від 16 грудня 2020 року у нас склалися наступні висновки:

 

  • Сама ведуча сказала, що «до Суспільного звернулися мешканці Карлівського старостинського округу, які зібрали підписи в підтримку Шевченко Л.М.»

 

  • Дзвінки, як ми побачили з програми, були лише від соціальної сфери  села Карлівка. Наші жителі, Ганнинського та Дар’ївки, в цьому участі не брали. Хоч деякі і знали про те, що така програма буде. Але ключове слово – «деякі». Видно було, як депутату не давали закінчити думку, бо «то дзвінок на лінії», «то часу нема» і т.д. Напрошується висновок, що програма була явно в інтересах окремих осіб. 

 

  • Ми абсолютно ніяким чином не підтримуємо депутата Шкуренка В.В. Але вважаємо, що те, що відбулося в ефірі каналу UA Кропивницький як мінімум некрасиво з моральної точки зору. 
  • З вчителями Карлівської школи (і колишньої Ганнинської також) все і так ясно. Думаємо тут не потрібно нічого розписувати.

 

  • За словами заступника голови Соколівської сільської ради Ольги Нестеренко відбудовувати колишню будівлю школи в Ганнинському економічно недоцільно, так як в селі немає дітей і це коштує як мінімум мільйон гривень. Також Ольга Нестеренко повідомила, що скарг на Шевченко Л.М. не було ніяких.

 

Ольго Василівно, читайте скаргу за вх. №145 від 23.10.2019. Це як мінімум…

А про те як Соколівська сільська рада сприяє загарбанню земельних ділянок пенсіонерів на користь третіх осіб ми розпишемо в наступному матеріалі. Бо бачимо, що багато людей про це не знає (або не хочуть знати свідомо). 

Стосовно економічної недоцільності, знаєте, у нас в мережі Інстаграм є один підписник із Росії (так, саме ворожої для нас країни) він написав одну важливу думку:

«Інфраструктура села – це не привілегія, це прямий обов’язок місцевої влади».

І ми абсолютно підтримуємо цю думку.

Тому не шукайте виправдань – дійте в рамках закону, рівномірно розподіляйте бюджет, і все буде добре!  

З повагою,

Голова Правління ГО “Спільнота села”                   Іван Торохтій

P..S. Посилання на ефір:

ПОШИРИТИ У СОЦ.МЕРЕЖАХ:

Залишити коментар


2018-2021 © ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛЬНОТА СЕЛА".Сайт працює на платформі WordPress | Шаблон Bitcoinee