Учасники бойових дій села Ганнинського та Дар’ївки

ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА

1914-1918 рр.

 

Бендиченко Данило Платонович

Місце народження: Херсонська губернія, Єлисаветградський повіт, с. Аннінське.

Звання: “гренадер”.

Служив у 9-му гренадерському Сибірському полку.

13.06.1915 був вибутий у зв’язку з пораненням біля с. Глиняна.

 

Бойко Михайло

Місце народження: Херсонська губернія, Єлисаветградський повіт, с. Аннінське.

Звання: “мл. фейєрверкер”

Служив у 15-й артилерійській бригаді.

Причина вибуття: не зазначена.

 

Чуприна (Чуприно) Георгій Максимович

Місце народження: Херсонська губернія, Єлисаветградський повіт, с. Аннінське.

Звання: не вказане.
Служив у 50-му піхотному Білостокському полку.

Вибув 11.02.1915 у зв’язку з пораненням в ногу.

 

Кравченко Іван Іванович

Місце народження: Херсонська губернія, Єлисаветградський повіт, с. Аннінське.

Звання: “рядовий”.

Служив у 247-му піхотному Маріупольському полку.

Вибув 29.04.1917 у звязку з хворобою “скорбут” (захворювання, спричинене нестачею в організмі вітаміну С)

 

Негода Назарій Філіпович

Місце народження: Херсонська губернія, Єлисаветградський повіт, с. Дар’ївка.

Звання: рядовий.

Служив у 76-му піхотному Кубанському полку.

Зник без вісти 15.12.1915

 

 

ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА

1941-1945рр.

Жук Іван Гнатович

Казачук Семен Михайлович

Коба Василь Романович

Ковбасенко Петро Іванович

Кравченко Олександр Якович

Кравченко Михайло Никифорович

Кравченко Іван Андрійович

Кравченко Василь Гордійович

Кравченко Павло Семенович

Кривошапка Трохим Трохимович

Котюк Василь Михайлович

Конопляний Микола Гаврилович

Лиходій Андрій Степанович

Лиходід Іван Іполітович

Лиходід Степан Степанович

Линовиченко Сергій Тимофійович

Лисиченко Дмитро Степанович

Лисенко Микола Михайлович

Мусіяка Семен Микитович

Негода Іван Вікторович

Негода Сергій Миколайович

Нетребенко Микола Герасимович

Нетребенко Михайло Герасимович

Нетребенко Василь Григорович

Нетребенко Олексій Порфирович

Нетребенко Григорій Григорович

Нетребенко Дмитро Гаврилович

Нетребенко Петро Григорович

Нетребенко Леонтій Петрович

Нетребенко Петро Миронович

Нетребенко Петро Петрович

Нетребенко Петро Порфирович

Носенко Григорій Маркович

Негода Василь Павлович

Овеченко Антон Федорович

Онущенко Микола Олексійович

Онощенко Микола Олександрович

Озерний Іван Никанорович

Паливода Леонтій Артемович

Петрусенко Петро Григорович

Перехрест Іван Іванович

Перехрест Юхим Васильович

Печиненко Іван Захарович

Печененко Григорій Захарович

Пошукайло Іван Якович

Пошукайло Іван Порфирович

Пошукайло Андрій Якович

Прусенко Федосій Єлісеєвич

Прусенко Євсій Єлисеєвич

Прусенко Яків Єлисеєвич

Ропа Іван Федорович

Сидоренко Іван Іларіонович

Смик Павло Григорович

Ситник Пантелей Григорович

Торохтій Григорій Володимирович

Торохтій Григорій Омелянович

Торохтій Михайло Омельянович

Торохтій Степан Омельянович

Торохтій Тимофій Сергійович

Торохтій Григорій Михайлович

Торохтій Іван Михайлович

Торохтій Іван Афанасійович

Торохтій Микола Григорович

Федорут Микола Михайлович

Холодій Іван Мартинович

Холодій Павло Васильович

Худяков Іван Іванович

Чепеленко Олександр Володимирович

Чемеленко Петро Сергійович

Чепиленко Олександр Васильович

Чепеленко Григорій Федорович

Чечель Олексій Дмитрович

Штомпель Андрій Федорович

Штомпель Архип Степанович

Штомпель Григорій Степанович

Штомпель Іван Степанович

Штомпель Петро Павлович

Штомпель Семен Степанович

Штомпель Іван Федорович

Штомпель Володимир Федорович

Яровий Яків Іванович

 

Бобришев Михайло Олександрович

Безлюбченко Іван Іванович

Білоус Данило Фотійович

Богатирьов Іван Якович

Богатирьов Петро Трохимович

Бойко Петро Гурійович

Бойко Федір Гурійович

Бутовський Федір Іванович

Волков Євген Степанович

Волков Семен Олександрович

Губань Михайло Петрович

Діброва Василь Якович

Діденко Андрій Васильович

Діденко Олександр Никифорович

Довгополов Семен Олександрович

Дуля Олексій Григорович

Дяденко Пилип Акімович

Єрусалимський Матвій Ільїч

Жовтяк Семен Андрійович

 

Карибська криза 1962 р.

Негода Микола Іванович

 

Афганістан 1981-1983 рр.

Торохтій Геннадій Васильович

 

Війна в Іраку 2003р.

Пошукайло Олександр Іванович

 

Російсько-українська війна

 (поч. 2014р.)

Анцупов Михайло (с. Дар’ївка)

Бас Віктор (с. Дар’ївка)

Власенко Віктор Васильович (с. Дар’ївка)

Жупаненко Роман Васильович (с. Дар’ївка)

Ловінюков Сергій (с. Дар’ївка)

Новаковський Сергій (с. Ганнинське)

Огородніков Микола (с. Дар’ївка)

Панченко Дмитро Миколайович (с. Ганнинське)

Торохтій Віталій Васильович (с. Дар’ївка)

Торохтій Олександр Олександрович (с. Ганнинське)

Томило Микола Григорович (с. Ганнинське)

Чорний Сергій (с. Дар’ївка)

ПОШИРИТИ У СОЦ.МЕРЕЖАХ:

Залишити коментар


2018-2020 © ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛЬНОТА СЕЛА".



Сайт працює на платформі WordPress | Шаблон Bitcoinee